Przeminęło z … latem

Letnie dni zachęcały nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu, i do częstego spacerowania wokół domu dla poprawienia kondycji. W czasie odpoczynku, przesiadywaliśmy w zaciszu naszego ogrodu, podziwiając piękno przyrody. Był czas na opalanie się w promieniach słońca, które przynosiły nam wiele radości. Był czas spędzany w samotności, a dla chętnych zajęcia grupowe. Można było się spotkać, porozmawiać i pożartować.

Czas umilały nam panie terapeutki, które dbają o naszą sprawność fizyczną i umysłową. Dlatego w ramach ćwiczeń rozwiązywaliśmy wspólnie krzyżówki, rebusy, zagadki. Graliśmy w gry planszowe i karciane, a także w gry i zabawy ruchowe takie jak: kręgle, rzuty do celu, ringo. Te formy ćwiczeń sprawiały nam dużo radości, a przy okazji poprawiały nam nastrój i sprawności fizyczną. Ulubioną formą relaksu po tych wszystkich aktywnościach było picie kawy i herbaty w klimacie naszego ogrodu.

Lato zakończyliśmy grillem, gdzie oprócz pysznej kiełbaski, była dobra muzyka, wspólne śpiewy i śmiech, który towarzyszył nam przy zmaganiach w różnego rodzaju konkursach.