Tradycyjnie, jak co roku, nasz dom odwiedził Święty Mikołaj w asyście dwóch aniołów.
Każdy z seniorów miał chwilę na osobistą rozmowę i wymianę kilku zdań z Mikołajem.
Wspomnienie odwiedzin Świętego Mikołaja zawsze wiąże się w naszym domu z radością, choć niekiedy towarzyszy mu nutka stresu — w końcu może paść pytanie: „Czy byłem w tym roku grzeczny?”






