Zabawa andrzejkowa, którą przeżywaliśmy wczoraj, na długo zapadnie nam w pamięci. Pani Urszula, prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu, rozkręciła imprezę do granic naszych możliwości. Odkryliśmy w sobie pokłady energii, o które wcześniej byśmy się nie podejrzewali. Choroby jakby odpuściły, bóle stawów wzięły urlop, a smutek ustąpił miejsca radości. Atmosfera była gorąca! Serdecznie dziękujemy, Pani Ulu!









